1

Temat: Hajs Się Zgadza

Hajs się zgadza #22 (zakończony)

Cześć tygrysy!

Konkursik jest prościutki. Wchodzimy na #tgs.bicie, po czym wpisujemy komendę !haslo. Pokaże się hasło, które następnie wysyłamy do mnie poprzez PMkę w grze.

Każdy, od kogo dostanę taką wiadomość w ciągu następnych 24 godzin, dostanie ode mnie 50 PLN.

HAIL TGS!

2

Odp: Hajs Się Zgadza

Hajs się zgadza #23 (zakończony)

Witam ponownie,

konkursik równie trywialny, co poprzednio.
Najpierw wchodzicie na kanał IRC #TGS.bicie, wpisujecie komendę !haslo. Otrzymacie pierwszy człon hasła.
Później wchodzicie na #TGS i tam również wywołujecie !haslo. Otrzymacie w ten sposób drugi człon hasła.

Łączycie to w całość i wysyłacie do mnie na PMkę w grze. Macie na to 72 godziny od chwili obecnej!

Za wysłanie PMki dostajecie 25 PLN. Każdy kto wyśle mi PMkę w ciągu następnych 24 godzin, otrzyma bonusowe pytanie, a za prawidłową odpowiedź dodatkowe 25 PLN!

Pozdrawiam
G

3

Hajs Się Zgadza #24 (zakończony)

Czegrysy!

Szybka piłka: Kto zdąży do 14:15 dzisiaj wbić na IRC i do mnie zagadać, zgarnie ode mnie połówkę*!

* połówkę czego - szczegóły na IRC

\o Sława TGS

4

Hajs Się zgadza #25 (zakończony)

Zapraszam na IRC!
Dla pierwszej osoby, która mnie dzisiaj slapnie na #TGS.bicie, 1 gold! Druga osoba dostanie 0,75g, trzecia 0,5, czwarta 0,25, a każda kolejna po 25 PLN.

Jeżeli slapiąca mnie osoba nie ma jeszcze w pełni rozbudowanego treningu darmowego oraz tego za 0,19, posyłam gold/PLN podwójnie!

Pozdrawiam!

5

Hajs Się Zgadza #26 (zakończony)

Miałem to wrzucić wcześniej, ale trochem zabiegany i zapomniałem nomicons/wink

Do zgarnięcia 500 chlebków Q2. Ważne do końca eDnia 2642.

Zabawa nieco bardziej skomplikowana. Wchodzicie w ten post (HSZ#26 na feedzie bojówki) i sprawdzacie kto jako ostatni dopisał odpowiedź. Liczycie ile ta osoba ma znaków w nicku i w swojej odpowiedzi musicie wpisać słowo/zdanie/określenie (cokolwiek co ma sens), które składa się z dokładnie takiej samej ilości liter, nie licząc spacji.

Przykładowo: mój nick ma 8 liter, więc pierwsza osoba będzie musiała wpisać jakieś słowo/słowa o właśnie takiej ilości liter. 

Pozdrawiam, miłego wymyślania słow nomicons/smile

6 (edytowany przez Vogel Serapel 11.04.2015 07:52)

Chajs Się Zgadza # 27 (zakończony)

A więc postanowiłem przywrócić tę piękną świecką tradycje zapoczątkowaną w zamierzchłych czasach przez zapomnianego już tygrysa (ewentualnie nadal czynnego ale nie będę komuś reklamy robił za darmo).

Do zgarnięcia 500 energii w chlebkach Q mieszanych.

A więc w tym poście celowo umieściłem bardzo widoczny błąd, wystarczy mi go wytknąć przez PW w grze, a nagroda zostanie przekazana najpóźniej jutro rano.

Pierwsze 3 osoby zgarną dodatkowe 100 energii

Za wytknięcie mi innych błędów niż zamierzony będzie -100 energii z nagrody.

Konkurs trwa do końca dnia 2698

Pozdrawiam
Vogu/jeszcze/nie/pijany

http://www.disciples.pl/images/signatures/29976786146fa73aabbd5b.png