Temat: Tygrys Roku 2020

Zainspirowany poczynaniami Damio22 postanowiłem zorganizować plebiscyt w naszej bojówce.

https://snipboard.io/LoAlS3.jpg

Zasady zabawy:

- Kandydatem może być wyłącznie członek Taktycznej Grupy Szturmowej lub Akademii Taktycznej Grupy Szturmowej, który uzyskał status Tygrysa.
- Commander TGS nie bierze udziału w konkursie jako kandydat. (Wiadomo, ze dowódca jest bombastyczny, inaczej nie byłby dowódcą.) Może nominować kandydatów i głosować.
- Nominujemy dowolną ilość kandydatów w postach w tym temacie. Swoje propozycje można opisać kilkoma słowami ale nie jest to wymóg konieczny do zgłoszenia kandydata.
- Można zgłosić siebie. 
- Nominacje można składać do 15.02.2021 do godziny 24.00.

- Głosowanie odbędzie się w innym, utworzonym w tym celu temacie.
- Głosować może wyłącznie członek Taktycznej Grupy Szturmowej lub Akademii Taktycznej Grupy Szturmowej, który uzyskał status Tygrysa.
- Oddać głos w plebiscycie będzie można od 16.02.2021 do 22.02.2021 do godziny 24.00.
- Nie można głosować na siebie.
- W głosowaniu wybieramy do pięciu osób. Pierwszy wymieniony kandydat otrzyma pięć punktów, drugi - cztery punkty, trzeci - trzy punkty, czwarty - dwa punkty, piąty - jeden punkt.
- Tygrysem Roku 2020 zostanie kandydat który otrzyma najwięcej punktów w głosowaniu.

W Plebiscycie nie przewidziano nagród.

nomicons/smile I raz i dwa! nomicons/smile

2

Odp: Tygrys Roku 2020

Moje nominacje:

DonaldMcKwacz
Zrobił dla nas świetnego bota na Discordzie z wieloma zajefajnymi i przydatnymi funkcjami. Przetłumaczył na język angielski bojówkowe dokumenty. Świetnie reprezentował TGS działając przy pozyskiwaniu bonusów w Resource Wars. Wydał świetnego arta o TGS z zaskakującymi i ukazującymi sukces bojówki danymi.

Levstangor
Odzyskał dla nas Akademię. Pomysłodawca eventu typu zbiórkowego. Inicjator i doradca przy kilku społecznych, rekrutacyjnych, organizacyjnych aspektach bojówki.

ShiroToAka
Dzięki niemu rządzę w ATGS nomicons/smile 

Szmitu
Jest naszą główną siłą przy zdobywaniu kolejnych odznak air dla TGS. Świetnie reprezentował bojówkę działając przy pozyskiwaniu bonusów w Resource Wars. Wstawiał się za Tygrysami kiedy ktoś znany z serwera ePl zabierał naszym medale podczas letniego eventu z sektorami. Podejmuje się negocjacji i rozmowy kiedy ktoś z zewnątrz ma analogiczny problem z którymś z Tygrysów. Od lipca 2020 ogarnia premię za rangę air.

Toszek.92
Ustawione MUDO to podstawa funkcjonowania bojówki. Bardzo trudno jest znaleźć kogoś kto chce to robić. Toszek rewelacyjnie orientuje się w wojnach treningowych i rozkazach MON i ustawia MUDO regularnie i bezbłędnie.

Vogel Serapel
Angażuje się we wszystko co dzieje się w bojówce. Aktywny podczas eventów, aktywny na Discordzie i na bojówkowym feedzie. Wydał kilka artów, w każdym mniej lub bardziej obszernie, wspomniał o tym jak świetnie jest w TGS.

nomicons/smile I raz i dwa! nomicons/smile

3

Super pomysł! nomicons/smile 

To ja od siebie chciałbym nominować anon3525 - za styl gry, to że każdy ruch ma super przemyślany i skalkulowany pod kątem opłacalności, za dzielenie się z nami tymi kalkulacjami i pomysłami co pomaga też innym. Za zrealizowanie planu 1000RH. Za zdobycie medalu MM co obecnie łatwe nie jest.

4 (edytowany przez Toszek.92 10.02.2021 19:37)

Bardzo fajna inicjatywa nomicons/grin
Nie podam nikogo nowego do nominacji bo moi faworyci już zostali wymienieni nomicons/smile

5 (edytowany przez Vogel Serapel 10.02.2021 20:05)

Levstangor  za pomoc w zorganizowaniu mojego imperium finansowego

http://www.disciples.pl/images/signatures/29976786146fa73aabbd5b.png

6

Szmitu bo mnie tu wciągnął. Pozdrawiam gracza